Hackerly Postoj

Jsme posedlí zkoumáním, jak fungují nejúspěšnější týmy, jak technologie a disrupce v tomto století mění způsoby práce, a co mohou organizace udělat, aby přežili i prosperovali v této éře exponenciálních změn.

Proč

Svět kolem nás se extrémně rychle mění a my jsme uprostřed toho všeho. Valí se na nás nové trendy a nové technologie, na které je potřeba pružně a hlavně rychle reagovat.

Co

Vznik každé nové technologie či trendu vytváří obrovské příležitosti. Aby ale bylo možné je dopředu zachytit a tím porazit konkurenci, potřebují společnosti rychle implementovat ty správné schopnosti a odhalit nový talent v rámci společnosti.

Jak

Nabízíme sadu nástrojů, která Vám umožní vytvořit proaktivní kulturu namísto té reaktivní. Hýbáme způsoby myšlení a rozvoje, které odemykají lidský potenciál, abyste zůstali konkurenceschopní v dnešním digitálním světě.

Jiný přístup ke consultingu

Náš přístup ke consultingu je založený na síle koučinku. Poradce už tady není, aby řešil problémy společnosti za ní, ale aby pomohl vyřešit její výzvy kolaborativně a přidal nové schopnosti a nástroje do “nářadíčka” dané organizace. V Hackerly věříme, že consulting by se měl zaměřovat na prosté učení. Raději než na velké množství slidů v powerpointu, implementujeme nové postupy a přístupy do Vaší společnosti. Cílem je nastavení takové kultury, v níž consulting už nebude potřeba.

Naše přesvědčení

Naše mise je pomoci organizacím přizpůsobit se dostatečně rychle, aby uspěli. Věříme, že s tempem dnešních změn, je téměř nemožné držet krok pro jakoukoliv organizaci. Nevěříme, že kreativita je vrozená. Originalita je výsledek odlišného uvažování, které je právě úzce spojeno s kreativitou. Mají tedy Vaši lidé ten správný mindset? Jsou vyzbrojeni metodami, které v nich probouzí to nejlepší? Pro úspěšnou navigaci skrz dnešní nepředvídatelnost, musí každá organizace umět předvídat, vidět za rohy, rychle se učit a adaptovat.

Změna

Právě procházíme druhou průmyslovou revolucí a vůdci na trhu budou ti, kdo se dokáží přizpůsobit nový paradigmatům. Osvojení chaosu a věcí, které nejdou ovlivnit, je kompletní definice vůdce, který bude schopný proplouvat dnešními vlnami změn. Tato intuice nepřichází sama od sebe. Musíme trénovat než se to stane, protože jediný způsob, jak hacknout horizont, je zkoušet nové věci.

Učení a potenciál

Zážitkové učení je proces získávání nových schopností, znalostí, chování a přístupů skrz aktivní sebereflexi. My věříme, že učení děláním je to nejmocnější. Hackerly podporuje lidi, aby si stanovili ambiciózní cíle tak, že jim navrátí tu drzost snít ve velkém.

Svět je jako hřiště…